KONST / Litografier / Litografi 8181280
nr 818 1280
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Litografi, Yrjö Edelmann (f. 1941), 139/150, signerad, motivets mått: 59x87
Kondition: fuktfläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:53:51
300 kr
400 kr
500 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann